Ankara İkinci El Kitap

ikinci el kitap ankara

Bişnev Sahaf ile Ankara ikinci el kitap alım ve satım hizmeti farklı bir boyut kazanıyor. Rakipsiz ikinci el kitap fiyatları sayesinde en iyi kitap satış siteleri arasında yerini almıştır.

Genelde sahibinden 2.el kitap satışları ile hizmet veren firmamız, 2.el kitap almak istiyorum diyenlerin her zaman en gözde yardımcısı olmuştur.

Ankara'da İkinci El Kitap Fiyatları

Günümüzde kitapların pahalılığından dolayı insanlar genelde ya e-kitaplara ya da ikinci el kitap satan sahaf ve kitapevlerine başvurmaktadırlar. Fakat çoğu insan, kitabı okurken dokunmak ve kitabı hissetmek ister. Bu nedenle sahaf arayışı içerisine girmektedir. Artık Ankara'da ikinci el kitap fiyatları sahaflar üzerinden belirlenmektedir. Özellikle ikinci el kitap alanlar teknolojinin ilerlemesi ile her şey gibi ikinci el kitap alım satımı da internet üzerinden yapılabilmektedir. Ortalama kitap fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Hikaye Kitapları Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
20
 • Çeşit Çeşit Kitaplar
 • Orijinal Baskılar
 • Geniş Portföy
Test Kitapları Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
50
 • Çeşit Çeşit Kitaplar
 • Orijinal Baskılar
 • Geniş Portföy
Roman Kitapları Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
40
 • Çeşit Çeşit Kitaplar
 • Orijinal Baskılar
 • Geniş Portföy
İkinci El Kitaplarımı Nasıl Satabilirim?
Okuduğu kitaplar evinde çok fazla yer kaplayan ya da elinde ders kitapları olup da satmak insanların kafalarında kitaplarımı nasıl satabilirim sorusu yatmaktadır. Bu kitaplar için birçok sahaf dükkanı mevcuttur.Fakat her sahafın kendine göre bir fiyatı vardır ve bu fiyatın çok da yukarısına çıkamamaktadırlar. Bu nedenle kitapları değerinden düşük fiyatlarla alım yapmaktadırlar.Hal böyle olunca kitaplarını satmak isteyenler genelde 2.el kitap siteleri üzerinden kitaplarını satmaktadırlar. Çünkü bu sitelerde insanlar fiyatları kendilerine göre belirleyebiliyor ve diğer kullanıcılarla pazarlık yapabiliyorlardır.Bunun yanında sahaf dükkanlarının da internet siteleri bulunup online satış imkanları bulunmaktadır. İşte burada Bişnev sahaf kalitesi devreye girerek sizlere kolaylık sağlamaktadır.Aynı zamanda istediğiniz herhangi bir kitabı Ankara'da ikinci el kitap alan yerlerin öncü mağazamıza satabilirsiniz.Bİşnev sahaf ile ikinci el kitaplarımı nasıl satabilirim? diye düşünmenize gerek kalmaz.
Al Sat Kitap Güvenilir Mi?

Birçok türden kitapların siteye üye olan kullanıcılar arasında alış verişin yapıldığı site olan al sat kitap sitesi, kullanıcılar tarafından güvenilir olup olmadığı sorulmaktadır. Bu siteye üye olan kullanıcılarda üyelik ücreti alınmamaktadır. Sadece site üzerinde alım satım işlemi yapılırken site tutardan %10 oranında komisyon almaktadır.

Birçok kullanıcısı bulunan bu sitede çocuk, çizgi roman, edebiyat, din, felsefe ve eğitim kitapları gibi farklı kategorideki kitap alım satımı bulunmaktadır. Bu sitede herhangi biri kullanılmış kitap al sat işlemlerini yapabilirken sahaf ve kitapevleri de üye olabilmektedirler.

Eski Kitaplar Nasıl Değerlendirilir?

Okuduğunuz kitaplarınız evinizde gereksiz yer kaplıyor ve yenilerine yer açmak istiyorsanız herhangi bir sahafa gidip bu kitaplarınızı satabilirsiniz. Ya da seçeceğiniz güvenilir bir site üzerinden satmak istediğiniz kitapların fotoğraflarını yükleyerek satabilirsiniz. Böylelikle hem evinizde yer açabilirsiniz hem de almak istediğiniz kitapların ücretlerini buradan karşılayabilirsiniz. Online üzerinden güvenilir bulmayıp yüz yüze satmak isterseniz, Ankara’ da birçok sahaf bulabilirsiniz.

Ankara ikinci el kitap satan yerler arasından istediğiniz bir sahafla anlaşıp kitap alım satım işlemlerinizi halledebilirsiniz. Ankara ikinci el kitap alım satım seçenekleri oldukça fazla olduğundan çok da zorlanmayacaksınız.

eski fotoğraflar ankara

Fotoğraf

Eski, kullanılmayan atacağınız resimler çöp olmasın. Bişnev aracılığıyla ilgililere iletilsin.

Daha Fazla Bilgi
ankara eski dergi

Dergi

Kullanılmayan dergilerinize talibiz. Her çeşit dergi ilgi alamızdadır. Bu işe yaramaz demeyin.

İkinci El Dergi
eski plaklar

Plak

Eski Plak, kaset ve CD’lerinizi değerlendirmek istemez misiniz? İkinci el plaklar için arayın.

İkinci El Plak
ankara ikinci el pul alımı

Pul

Eski ve kullanılamayacak pullar ile ilgileniyoruz. Pullar asla çöp değildir. Onları birlikte değerlendirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi
ikinci el kartpostal

Kartpostal

Biriken kartpostallardan sıkıldıysanız atmayın. Biz değerinden alalım kesenizi güçlendirelim.

İkinci El Kartpostal
antika eşya ankara

Antika

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Çizgi Roman

Genellikle çocukların ve gençlerin sevgilisi çeşit çeşit çizgi romanları müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Kilo ile Kitap

Bir çok kitabım var ve kitap satmak istiyorum diyorsanız ne olursa olsun hepsini değerinden hurda kitap olarak almaya hazırız.

Kilo ile kitap

Afiş Poster

Afiş ve poster meraklıları için eskimeyen birşeyler sizde bulunuyor olabilir. Gelin birlikte değerlendirelim.

Daha Fazla Bilgi

İkinci El Kitap Alan Yerler

2.el üniversite hazırlık kitap satmak istiyorum diyen bir lise son sınıf öğrencisi ya da Ankara 2.el Kpss kitapları arayan birisi yalnızca Ankara sınırları içerisinde bu işlemleri yapmak zorunda olmaksızın internet üzerinden İkinci el kitap satış siteleri arasından araştırmalar yapabilirler.

Bunun yanında, sizler en uygun sitede kendine özel bir fiyat belirleyerek kitap alım satım işlemlerini yapabilirsiniz. Bişnev sahaf 2.el kitap alan yerler olarak Etimesgut sahaf, Elvankent sahaf, Sincan sahaf, Çayyolu sahaf, Bağlıca sahaf, Ümitköy sahaf arayanların gözdesi olmaya devam etmektedir. 25 yıldır Ankara’da eski kitabın adresi olmaktan gurur duyuyoruz.
Kitaplar, yeri geldiğinde en iyi arkadaşımız, sırdaşımız, yeri geldiğinde ise zaman makinesi olabiliyor. Bazen içerisindeki karakterle kendimizi bütünleştirip adeta kitaptaki olayı yaşıyoruz. Bazen de düşman kesilebiliyoruz.

Birçok türde kitap yazılmış ve hâlihazırda satışa sunulmuştur. Fakat günümüzde çoğu insan kitap tercihlerini sahaf adı verilen ikinci el kitap, plak, dergi, evrak, pul, kartpostal, afiş ve antika eşyaların alım satımı yapılan yerleri tercih etmektedir.

Ankara Kızılay ikinci el kitap alan yerler arasında araştırmalar yaparak kendinize en çok uyan sahafla anlaşabilir ve okumadığınız kitaplarınızı veya ders kitaplarınızı satabilir ya da alabilirsiniz.

Ders kitapları arasında genellikle öğrencilerin hayat rotalarını oluşturan sınavların ders kitapları revaçtadır.

Bu tercihlerini daha çok sahaflardan kullanan insanlardan bazıları sıfır kitapların daha da pahalılaşmasından dolayı tercih ederken diğer bir kısmı ise eski kitap okurken altı çizilmiş olması, kitabın kenarlarına notlar alınması gibi yaşanmışlıklar olmasını daha çok sevmektedir. Bu nedenle sahaflar bazı kitapseverlere daha otantik ve sıcak gelmektedir.

2.el kitap almak istiyorum diyorsanız Ankara’ da birçok sahafa rastlayabilirsiniz. Fakat her sahaf, her türden insanın cebine uymayabilmektedir. Bu nedenle kullanılmış kitap alırken Bişnev Sahaf 2.el kitap mekanına ya da internet sitesine bakabilir, kendinize ve cebinize uygun kitapları bulabilirsiniz.

İkinci El Kitap Ankara

Bişnev sahaf sizlere ikinci el kitap Ankara içerisinde her noktada hizmet sağlıyor. Ayrıca her sahafta çok fazla çeşitlilik yok diye düşünmeyin. Fakat bizim kitabevimizde yok yok. Bazı kitap tutkunları en sevdiği kitabın birinci baskısını almak istediğinde her sahafta bulunmayabilmektedir. Ya da insanlar okuduğu kitapları sahafa satmak istediklerinde alış fiyatının çok aşağısında bir ücret karşılığında alan sahaflar bulunmaktadır. Hal böyle olunca insanlar her sahafa güvenememektedir. Bu nedenle okumuş oldukları kitapları, evlerinin bir köşesinde yığılmış eski gazetelerini, artık dinlemediği antika plaklarını ve evlerinde yer kaplamasını istemedikleri kartpostallarını satmak için güvenilir bir sahaf arayışı içerisindedirler. Bişnev Sahaf Ankara’da oldukça güvenilir ve bir o kadar tercih edilen bir sahaf olup yalnızca Ankara içerisinde hizmet vermeksizin il dışı da hizmetler de vermektedir.

    En çok tercih edilen Ankara ikinci el kitap firması olarak farkımız, 2.el kitap satmak istiyorum ankara ve çevresinde diyenler, Olgunlar ikinci el kitap arayanlar, aradığını Zafer çarşısı ikinci el kitapçılar da bulamayanlar, 2.el üniversite hazırlık kitabı satmak istiyorum diyenler ve Ankara'da ikinci el test kitabı alan yerleri arayanların gözdesi olmamızdır.
  ankarada ikinci el kitap satmak istiyorum

  İkinci El Kitap Satan Siteler

  Ankara eski kitap alım satım işlemlerinizi sahafla halledebileceğiniz gibi online siteler üzerinden de yapabilirsiniz. Böylelikle siz de farklı insanlarla iletişim haline geçerek kendinize ve cebinize en çok uyan kullanıcıdan kullanılmış kitap alabilirsiniz. Bu sitelerde sadece şahıs olmaksızın sahaf ve kitapevleri de bulunmaktadır. Bu sahaflarla anlaşarak yaşadığınız yere kolaylıkla ucuz kitap getirtebilirsiniz.

  Müşteri Yorumları

  En çok tercih edilen Ankara eski kitap alan yerler arasındaki öncülüğümüzü korumaya devam ediyoruz. İşte müşterilerimizden gelen memnuniyet yorumlarını sizlere sunuyoruz.

  Elvankent’teki bu sahaf gerçekten çok uygun fiyatlara ikinci el kitap sağlayabiliyor. Üstelik eski kitaplarımı götürdüğüm zaman yeni ücretsiz kitaplarla takas yapabiliyorum. Ankara’da ikinci el kitap adresi olarak tanımlayabilirim. Teşekkürler.

  Kamil DENİZ
  Kamil DENİZ
  Yazılım Müh.

  Kızılay Olgunlar’da 2. el kitapçılarda bulamadığım inglizce ders kitaplarımı Bişnev sayesinde buldum. Gerçekten tarihi kitaplar var bu kadar geniş bir havuzunun olması inanılmaz. Herkese tavsiye ediyorum.

  İsmail ÇETİN
  İsmail ÇETİN
  Öğrenci

  Ankara’nın en iyi kitapçısı diyebilirim. Her aradığımı anında buluyorum. Oldukça cazip fiyatlar sunuyorlar.

  Mehmet Gürbüz
  Mehmet Gürbüz
  Mühendis

  Pul koleksiyonum için gereken eşsiz pulu burada buldum. Gerçekten cazip bir fiyata da satın aldım. Teşekkür ederim.

  Faruk ÇETİN
  Faruk ÇETİN
  Doktor
  ikinci el kitap fiyatları ankara
  ikinci el kitapçılar ankara
  ankarada ikinci el kitap alan yerler
  ankarada ikinci el kitap siteleri
  Profesyonel Hizmet
  +
  Kütüphanemiz
  +
  Yıllık Tecrübe
  Geri Dönüşüme Kazandırılan Kitap
  +
  Kurumsal Müşteri