İkinci El Dergi

ankara ikinci el dergi

Bişnev Sahaf Ankara‘da hizmet veren ve ikinci el dergi Ankara alım satım yapan bir işletmedir. İşletmeye her türlü dergilerinizi satabilirsiniz.

İkinci el alış satış konusunda uygun fiyatlara alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. Ankara’da İkinci el dergi satan Bişnev Sahaf dergi severlerin en gözde yeridir. İkinci el dergi satışında da pek çok siteye rakiptir.

Ankara'da İkinci El Dergi Fiyatları

Ankara’da ikinci el dergi fiyatları değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun dergiler vardır. Gittiğinizde illa sevdiğiniz türden dergiyi uygun fiyatla alabilirsiniz. İkinci el dergi sattığınızda o fiyatlara yeni bir dergi alabilirsiniz. Bişnev Sahaf size tabi size güler yüzlü çalışanları ile yardımcı olacaktır.

Dergi Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
10
 • Çeşit Çeşit Dergiler
 • Orijinal Baskılar
 • Geniş Portföy
İkinci El Dergilerimi Nasıl Satabilirim?
İkinci el derginizi Bişnev Sahaf’a satabilirsiniz. Bu işlem oldukça basittir. Sahaf’a giderek derginizi verirsiniz. Raflarda eskimiş dergilerinizi Bişnev Sahafa giderek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Gittiğinizde tabi ki de size uygun satılık eski dergilerden alabilirsiniz. Bişnev Sahaf dergi ayırt etmez.Sizin okuduklarınız rafa kaldırdıklarınızı Bişnev Sahaf başka dergi severlerle buluşturur. Rafınızda yer kalmadıysa ve yeni dergiler almak istiyorsanız Bişnev Sahaf tam size göre bir yer.Her bütçeye uygun fiyatlarla dergi satan Bişnev Sahaf profesyonel çalışanları ile size yardımcı olacaktır.
Al Sat Dergi Güvenilir Mi?
Özellikle elinizdeki dergileri en iyi fiyatı veren Bişnev Sahaf sizin yeni dergi almak için bütçenizi genişleterek önünüzü açmaktadır. Aynı şekilde ikinci el plak ve ikinci el kartpostal alışverişlerinize de yardımcı olmaktayız.Elinizdeki dergileri ne yapacağım diye düşünüyorsanız Bişnev Sahaf tam size göre bir yerdir. Bu işlem oldukça çok basittir ve birçok kullanıcısı vardır.İkinci el dergi ve magazin alım satımı yapan Bişnev Sahaf okumadığınız raflarda eskimekte olan dergileri değerlendirir. Bişnev Sahafa gittiğinizde dergilerinizi takasta yapabilirsiniz.Bişnev Sahaf güler yüzlü profesyonel çalışanları sayesinde diğer rakiplerine göre bayağı öndedir. Yeni bir dergi almak istiyorsanız çok bütçeniz yok ise Bişnev Sahaf Sahaf ikinci el kitap satma uygulaması ile bakabilirsiniz.
Eski Dergiler Nasıl Değerlendirilir?
Eski dergilerinizi Bişnev sahafa getirerek değerinden satabilirsiniz. Böylelikle yeni kullanıcılar dergilerden faydalanır. Hem doğaya hem de insanlığa katkısı olur.
hurda kitap

Kitap

Taşınma ve kitaplık boşaltma gibi faaliyetlerinizde kitaplarınız çöp olmasın. Biz onları ihtiyacı olan kullanıcılara ulaştıralım.

İkinci El Kitap
eski fotoğraflar ankara

Fotoğraf

Eski, kullanılmayan atacağınız resimler çöp olmasın. Bişnev aracılığıyla ilgililere iletilsin.

Daha Fazla Bilgi
eski plaklar

Plak

Eski Plak, kaset ve CD’lerinizi değerlendirmek istemez misiniz? Bişnev aracılığıyla plak-gramafon ve radyolar değerleniyor.

İkinci El Plak
ankara ikinci el pul alımı

Pul

Eski ve kullanılamayacak pullar ile ilgileniyoruz. Pullar asla çöp değildir. Onları birlikte değerlendirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi
ikinci el kartpostal

Kartpostal

Biriken kartpostallardan sıkıldıysanız atmayın. Biz değerinden alalım kesenizi güçlendirelim.

İkinci El Kartpostal
antika eşya ankara

Antika

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Çizgi Roman

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Belge – Evrak

Yoğun iş temponuzdan belge ve evraklarınız birikmiş olabilir. Doğaya katabileceğiniz bir iyilik için geri dönüşümü tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Afiş Poster

Afiş ve poster meraklıları için eskimeyen birşeyler sizde bulunuyor olabilir. Gelin birlikte değerlendirelim.

Daha Fazla Bilgi

İkinci El Dergi Alan Yerler

Bişnev Sahaf elindeki en zengin dergi koleksiyonu ile diğer rakiplerinin önüne geçmektedir. Bişnev Sahaf’a gittiğinizde o zengin koleksiyonun tadını çıkartabilirsiniz. Sizin raflarda eskimiş olan dergilerinizi ücret karşılığı toplayarak koleksiyonundaki dergi sayısını arttırır.

Son olarak Bişnev Sahaf aynı zamanda dergi okumayı seven okurlar içinde uygun fiyatlı dergi satarak bilgilenmenin sevincini yaşatır. Özellikle kütüphanelerde malum çok dergi olmadığından Bişnev Sahaf zengin koleksiyonu ile size hizmet vermektedir. Arama motoruna ikinci el dergi alan yerler yazdığınızda yine karşınıza ilk sıralarda Bişnev Sahaf çıkmaktadır. Elinizdeki dergiler için satmak istiyorsanız Bişnev Sahaf sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’da dergi alım satım yapan ve ilk sıralarda olan Bişnev Sahaf diğer rakiplerine nazaran en uygun fiyatlı dergi alan ve satan yerdir. Tabi ki de Bişnev Sahaf dergi ayırt etmez.

Ayrıca sizin iş görmez dediğiniz dergiler Bişnev Sahaf’ta çok kıymetlidir. İkinci el dergilerinizi buraya getirerek adeta yeni dergilerle takas yapabilirsiniz.

İkinci el dergi fiyatları çok pahalı olmadığından dolayı bu satış işleminden çok fazla para kazanmasınız. Bu dergileri yeni ikinci el dergi alarak değerlendirmek daha da mantıklı olacaktır.

İkinci el kağıt fiyatları ucuz olduğundan dolayı dergiler de o kadar pahalı olmamaktadır.
İkinci el dergiler okumak için güzel fiyatlara satılmaktadır.

Bişnev Sahaf’ta dergi alım satımı yaparak sürekli yeni dergileri çok ucuza almış olursunuz. Bir nevi kütüphane mantığına benzeyen bu işlem çok fazla insan tarafından kullanılmaktadır.

Kütüphanelerde pek dergi bulunmadığından dolayı Bişnev Sahaf’ı tercih etmek daha mantıklı olacaktır.

İkinci El Dergi Ankara

Ankara’da ikinci el dergi almak istiyorsanız alım satım yapan yerler var bunlardan biride Bişnev Sahaf’tır. Arama motoruna ikinci el dergi almak istiyorum yazdığınızda ilk sıralarda Bişnev Sahaf karşımıza çıkmaktadır. Hatta Ankara’nın en büyük dergi alım satım sitesidir. İkinci el dergi değerlendirme konusunda Bişnev Sahaf size çok yardımcı olacaktır. Özellikle Bişnev Sahaf ile Hem dergi alabilir hem de kullanmadığınız ya da okumadığınız dergilerinizi buraya satabilirsiniz. Dergi satarak ikinci el dergilerinizi çok uygun fiyata getirmiş olabilirsiniz. Bişnev sahaf sizlere okuma yolunda oldukça yardımcı olmaktadır.

  ikinci el dergiler ankara

  İkinci El Dergi Satan Siteler

  Dergi okumak sizlerin kültürlerini genişletir ve kaliteli vakit geçirmenizi sağlar. Derginin türüne göre içindeki temalar da değişmektedir. Bu dergilerin bazıları eğlence amaçlı olsa da bazıları ansiklopedi tarzı bilgi verici içerikler hatta ve hatta bilimsel makaleler ile dolu olmaktadır. Dergi okumak oldukça faydalı bir alışkanlık olmaktadır. Dergi okuyarak genel kültürünüzü arttırabilirsiniz. Dergilerin içindeki çeşitli bulmacalar sayesinde de eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bişnev Sahaf size elde bulunmayan bir nimet sunmaktadır. Alacağınız ya da satacağınız dergileri Ankara bölgesinde bu sahafa satabilirsiniz. Çalışanları da oldukça ilgili insanlardır. İşlerinde profesyonel çalışanlar sayesinde aradığınız pek çok şeyi anında bulabilirsiniz. Yalnızca türünü söyleyerek çeşitli dergi kategorilerine ulaşabilirsiniz.

  ikinci el dergi ankara
  ankara'da ikinci el dergi alan siteler
  eski dergi alan yerler
  ikinci el dergi satan yerler ankara
  Profesyonel Hizmet
  +
  Kütüphanemiz
  +
  Yıllık Tecrübe
  Geri Dönüşüme Kazandırılan Kitap
  +
  Kurumsal Müşteri