İkinci El Plak

ankara ikinci el plaklar

Evinizde ya da çalışma ortamınız da kullanmadığınız plakları Bişnev Sahaf sizden alarak diğer plak severlerle buluşturuyor. Bu yöntem çok basit gidiyorsunuz plağınızı veriyorsunuz yerine yeni bir tane plak alıyorsunuz.

En çok tercih edilen ikinci el plakları sizlere sunuyoruz.45’lik plak fiyatları çok sorulan sorulardan biri her bütçeye uygun olduğu görülmektedir.

Ankara'da İkinci El Plak Fiyatları

İkinci el plak fiyatları en çok sorulan sorulardan biridir. Her bütçeye uygun plak olduğu görülmektedir. Bişnev Sahaf’ın diğer firmalardan farkı kaliteli ve orijinal plak vermesidir. Güler yüzlü çalışanları ve profesyonel kadrosuyla size hizmet vermek için hazırda bekliyorlar. İkinci el plak almak Bişnev Sahaf sayesinde kolaylaştı. İnsanlar verdiği paranın karşılığı olarak orijinal plak almak ister eğer sizde istiyorsanız tam size göre bir yer. Bişnev Sahaf tecrübeli kadrosuyla plak severlere en iyi hizmeti veriyor. Sizde güzel bir hizmet almak istiyorsanız verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz, kalitenin adresi Bişnev Sahaf’a uğrayın. Raflarınızdaki kullanılmayan eski plakları da satmak isterseniz hiç ayırt etmeden alır.

Kondisyonu Çok İyi Plak Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
300
 • Çeşit Çeşit Plaklar
 • Orjinal Eserler
 • Geniş Portföy
Kondisyonu İyi Plak Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
200
 • Çeşit Çeşit Plaklar
 • Orjinal Eserler
 • Geniş Portföy
Kondisyonu Normal Plak Fiyatları
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
100
 • Çeşit Çeşit Plaklar
 • Orjinal Eserler
 • Geniş Portföy
Ucuz Plak Nereden Alınır?

Ucuz plak nereden alınır sorusuna karşılık karşımıza Bişnev Sahaf çıkıyor. Siz plak severlerin arayıpta bulamadığı bütün plaklar Bişnev Sahaf’ta vardır. Özellikle en zengin plak koleksiyonu olduğu görülmektedir. Sizden aldıkları plakları koleksiyonuna katan Bişnev Sahaf Ankara’nın en zengin koleksiyonuna sahiptir. İkinci el plak satın almak için Bişnev Sahaf’a gidip tecrübeli çalışanlarından yardım isteyebilirsiniz. Plakçalarlar 19.Yüzyıl sonlarında ortaya çıkan pikap 20.Yüzyılda kullanım alanı artırarak günümüze kadar gelmiştir. Dolaplarda boş bir şekilde duran, kullanılmayan plaklarınızı Bişnev Sahaf sizden ücreti karşılığı almaktadır. Bu işlem çok basit eski plaklarınızı götürüp verebilirsiniz. İsterseniz yeni bir plak almak istiyorsanız takasta yapabilirsiniz. Güler yüzlü profesyonel çalışanları size yardımcı olacaktır. Bişnev Sahaf hiçbir plağı ayırt etmez sizden alır.

Plaklar Orjinal Mi?

rijinal plak fiyatları türüne çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Bişnev Sahaf ikinci el plak Ankara piyasasında diğer rakiplerine nazaran daha uygun fiyatlarla size yardımcı olacaktır.

Diğer plak alım satım yapan yerlere göre Bişnev Sahaf daha ön planda olmaktadır. Orijinal plaklar sizi raflarındaki yerlerinde bekliyor.

Bunla birlikte kalmayım sizin eski plaklarınız alıp yerine yenisiyle takas yapmanızı sağlar. Arama motoruna ikinci el plak satın alma diye aradığımızda karşımıza birçok site çıkmaktadır bunların arasında en güvenir olanlar arasında ilk sırasını alan Bişnev Sahaf’tır.

Plak Çalar Satıyor Musunuz?

Pikap, plağı okuyan, iğnesinin üzerinde gezinmesiyle olup ses çıkartan bir cihazdır. Pikaplar günümüzde dekoratif açıdan da kullanılmaktadır. Bazıları da plağını pikabına takarak sesin verdiği keyfi çıkartmaktadır. Sizde plak, plak çalar almak istiyorsanız Bisnev Sahaf’ın sitesinden iletişime geçebilirsiniz ya da Elvankent’te hizmet vermek olan şubesinden size en uygun olanını reyonlardan seçip alabilirsiniz.

Ankara’nın En Zengin Plak Koleksiyonu

Ankara’nın en zengin plak koleksiyonuna sahip olan Bişnev Sahaf olduğu görülmektedir. Şubesinde satılık eski plaklar, ikinci el plakçalarlar bulabilirsiniz. İşini hakkıyla yapan çalışanları ve profesyonel kadrosuyla size yardımcı olacaktır. Tabi Bisnev Sahaf sadece satmakla kalmayıp elinizdeki plak ve plakçalarları sizden ücret karşılığı almaktadır. Ankara’ da en çok kullanılan plak türünün 45’lik plak olduğu görülmüştür. Bisnev Sahaf’ta kaliteli ucuz plaklarda bulunmaktadır. Ankara İkinci el plak alan yerler arasında da ilk sıradaki yerini Bisnev Sahaf diğer rakiplerinden büyük bir farkla koruyordur. Özellikle İkinci el plak üzerine uzmanlaşmış kadrosuyla Bisnev Sahaf hem alım da hem satım da size yardımcı olacaktır. Ayrıca ikinci el plak merakınız varsa tam size göre yer olan Bişnev Sahaf’ın isterseniz web sitesi: ankaraikincielkitap.net üzerinden de iletişime geçebilir ya da isterseniz Elvankent’te olan şubesinden yardım alabilirsiniz

hurda kitap

Kitap

Taşınma ve kitaplık boşaltma gibi faaliyetlerinizde kitaplarınız çöp olmasın. Biz onları ihtiyacı olan kullanıcılara ulaştıralım.

İkinci El Kitap
ankara eski dergi

Dergi

Kullanılmayan dergilerinize talibiz. Her çeşit dergi ilgi alamızdadır. Bu işe yaramaz demeyin.

İkinci El Dergi
eski plaklar

Plak

Eski Plak, kaset ve CD’lerinizi değerlendirmek istemez misiniz? Bişnev aracılığıyla plak-gramafon ve radyolar değerleniyor.

İkinci El Plak
ankara ikinci el pul alımı

Pul

Eski ve kullanılamayacak pullar ile ilgileniyoruz. Pullar asla çöp değildir. Onları birlikte değerlendirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi
ikinci el kartpostal

Kartpostal

Biriken kartpostallardan sıkıldıysanız atmayın. Biz değerinden alalım kesenizi güçlendirelim.

Daha Fazla Bilgi
antika eşya ankara

Antika

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Çizgi Roman

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Belge – Evrak

Yoğun iş temponuzdan belge ve evraklarınız birikmiş olabilir. Doğaya katabileceğiniz bir iyilik için geri dönüşümü tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Afiş Poster

Afiş ve poster meraklıları için eskimeyen birşeyler sizde bulunuyor olabilir. Gelin birlikte değerlendirelim.

Daha Fazla Bilgi
osmanlı eserleri alımı

Osmanlıca Eser

Bir köşede tozlanmış osmanlıca eserler boş yere yer kaplıyorsa biz alıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
kullanılmış gazete

Gazete

Atıl şekil de duran eski, yığılmış gazetelerinizden kurtulmak için bize ulaşın geri dönüşüme katkınız olsun.

Daha Fazla Bilgi
eski fotoğraflar ankara

Fotoğraf

Eski, kullanılmayan atacağınız resimler çöp olmasın. Bişnev aracılığıyla ilgililere iletilsin.

Daha Fazla Bilgi

Ankara'da İkinci El Plak Alan Yerler

Günümüzde eskisi kadar rağbet görmese de hala kullanıcıları olan plak severler var. Dolaplarının içinde sakladıkları kutulu plakları kullanıcılar satmak istediklerinde ilk soru ikinci el plak alan yerler, sorumuza karşılık Bişnev Sahaf çıkmaktadır.

İkinci el plak Ankara piyasasında en uygun fiyatlı ucuz plak satan yerin Bişney Sahaf olduğu görülmüştür.

Ayrıca her bütçeye uygun plak vardır. Plak teknik yollarla üzerine ses kaydedilen ve gramofon ya da pikapta tekrar tekrar dinlenebilen plastik yapılı, yuvarlak biçimli nesnedir. Ülkemizde en fazla dinlenilen taş plak kayıtları Zeki Müren plak kayıtlarıdır. 45’lik plak sevilen plak türlerindendir.

Pikabın içinde 45 devirde döner. 45’lik plak bize kulağa daha hoş gelen ses deneyimi yaşatmaktadır. İkinci el plak almak istiyorum diyorsanız Bişney Sahaf profesyonel ekibiyle yardımcı olacaktır.

Tabi günümüzde orijinal plak fiyatları çoğu firmada değişkenlik göstermekte Bişnev Sahaf fiyatlar konusunda diğer rakiplerine nazaran daha uygun olduğu görülmektedir.

Ankara'da Plak Almak İsteyenler

Arama motoruna arattığımızda ikinci el plak ANKARA diye, karşımıza çıkan sitelerde ilk sıralarda Bişnev SAHAF çıkmaktadır. İkinci plak alan yerler arasında da ilk sıradadır. Şimdiki bu dönemimizde geçmiş kadar kullanılmasa da yine plak kullanan sayısı bayağı fazladır. Ankara’da plak severlerin buluştuğu noktalardan biride Elvankent’te hizmet vermekte olan Bişnev Sahaf’tır.

  Profesyonel Hizmet
  +
  Kütüphanemiz
  +
  Yıllık Tecrübe
  Geri Dönüşüme Kazandırılan Kitap
  +
  Kurumsal Müşteri
  Müşteri Yorumları

  Elvankent’teki bu sahaf gerçekten çok uygun fiyatlara ikinci el kitap sağlayabiliyor. Üstelik eski kitaplarımı götürdüğüm zaman yeni ücretsiz kitaplarla takas yapabiliyorum. Ankara’da ikinci el kitap adresi olarak tanımlayabilirim. Teşekkürler.

  Kamil DENİZ
  Kamil DENİZ
  Yazılım Müh.

  Kızılay Olgunlar’da 2. el kitapçılarda bulamadığım inglizce ders kitaplarımı Bişnev sayesinde buldum. Gerçekten tarihi kitaplar var bu kadar geniş bir havuzunun olması inanılmaz. Herkese tavsiye ediyorum.

  İsmail ÇETİN
  İsmail ÇETİN
  Öğrenci

  Ankara’nın en iyi kitapçısı diyebilirim. Her aradığımı anında buluyorum. Oldukça cazip fiyatlar sunuyorlar.

  Mehmet Gürbüz
  Mehmet Gürbüz
  Mühendis

  Pul koleksiyonum için gereken eşsiz pulu burada buldum. Gerçekten cazip bir fiyata da satın aldım. Teşekkür ederim.

  Faruk ÇETİN
  Faruk ÇETİN
  Doktor