İkinci El Kartpostal

ikinci el kartpostal

Bişnev Sahaf ile İkinci El Kartpostal Bişnev Sahaf ikinci el kartpostal alım satımını yapan bir sahaftır. Basit bir şekilde kartpostal alıp, elinizdeki kartpostalı satabilirsiniz ve yeni alacağınız kartpostala bütçe ayırabilirsiniz. Kartpostal, zarf olmadan yazma, postalama için tasarlanmış. Bir yüzü resimli, öbür yüzüne de bir şeyler yazılabilen dikdörtgen bir kalın kâğıttır. Dikdörtgen dışındaki şekiller de kullanılabilir.

Bisnev Sahaf’ta ikinci el kartpostallar bulunmaktadır. Dolaplarınızda duran kartpostalları satmak istiyorsanız firmamız tam size göre bir yer. Gittiğinizde profesyonel çalışanlarımız size yardımcı olacaktır.

Ankara'da Kartpostal Fiyatları

Bişnev sahaf ile İkinci el kartpostallar Ankara’da her bütçeye göre bulunur. Tabi ki de fiyatlar kartpostalın türüne göre değişiklikler gösterir. Bişnev Sahaf kartpostal satmada diğer rakiplerine nazaran öndedir. Eski sanatçı kartpostalları bayağı ilgi görüyor. Kartpostalları aldığınız yerlere göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bişnev Sahaf istediğiniz kartpostalı en uygun fiyatıyla verir. Kartpostallar eskiye nazaran çok fazla talep görmediğinden dolayı fiyatlarında çok fazla artış göstermediği görülmektedir. Tabi ki de kartpostal koleksiyonu yapan insanlar var bu kişiler en nadide kartpostalları toplamak isterler, aradıkları orijinal kartpostallara uygun fiyatlara Bisnev Sahaf’tan alabileceklerdir. Bisnev Sahaf’ta eski İstanbul kartpostallarda bulunmaktadır.

Kartpostal Fiyatlarımız
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
3
 • Çeşit Çeşit Kartpostallar
 • Orjinal
 • Geniş Portföy
Kartpostal Nereden Alınır?

İnternette arattığımızda kartpostal nereden alınır diye karşımıza ilk sıralarda Bişnev Sahaf çıkar. Bisnev Sahaf’ta eski İstanbul kartpostalları, simli kartpostallar, eski sanatçı kartpostalları, Osmanlı kartpostalları bulunmaktadır. Ucuz kartpostal fiyatlarıyla karşımıza Bişnev Sahaf çıkar.

Kartpostallar yurt içi ya da yurt dışındaki turistlik bölgelerde yer alan hediye dükkânlarda, kitapçı ve kırtasiyelerde bulunmaktadır. Bu kartlar üzerinde ki görsel temalar bulundukları şehirdeki güzellikleri ve tarihi simgeler yer almaktadır. Bişnev Sahaf’ta tabi her türlü çeşit kartpostal bulunmaktadır. Ayrıca ikinci el kitap, dergi, kartpostal, pul, kilo ile kitap, antika eşya ve osmanlıca eserler gibi değerlerinizide alıp satmaktayız.

İkinci El Kartpostal Satan Yerler Nerede?

Mağazamıza geldiğinizde kartpostal arıyorum dediğinizde profesyonel çalışanlarımız size yardımcı olacaktır. Bişnev Sahaf kartpostallarda bir numaradır ve diğer rakiplerine nazaran en uygun fiyatlı yerdir. Ucuz ve kaliteli kartpostal arıyorsanız ise Bişnev Sahaf’ta bulabilirsiniz. Aynı zamanda Osmanlı kartpostallarında Bişnev Sahaf’ta bulabilirsiniz.

Kartpostala Not Nasıl Yazılır?
Kartpostala not genelde kartpostalın genelde alt köşesine ya da kartpostalın arka tarafına yazılmaktadır. Özellikle Kartpostala not yazdıracak kişiler sevdiklerine genellikle özlü sözler ya da özlem içeren notlar yazdırmaktadırlar. Kartpostal yazıcıları isteğe göre yazıları şekilli veya simli yazılarla kartpostala not ederler.Bisnev Sahaf’ta kartpostalınıza not yazdırırken profesyonel çalışanları işine önem veren hakkıyla görevini yerine getiren ve kalitesinden ödün vermeyen bir marka olup müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Ankara’nın En Zengin Kartpostal Koleksiyonu İkinci el Ankara piyasasında Bisnev Sahaf en zengin koleksiyonu ile ön plandadır. İkinci el kartpostal seçiminde Ankara’nın kalitesi ile kendini ispatlamış ve konusunda uzmanlaşmış firmaları her zaman rakiplerini geride bırakan ve verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz bir yerdir.Koleksiyonunda pullu kartpostallar, eski İstanbul kartpostalları, Osmanlı kartpostalları, eski simli kartpostallar ve eski sanatçı kartpostalları bulunduran Bisnev Sahaf rakiplerine göre daha çok ön plandadır. Kartpostallar için iletişime geçmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
ikinci el kartpostal
ankara ikinci el kartpostal

Ankara’nın En Zengin Plak Koleksiyonu

Ankara’nın en zengin plak koleksiyonuna sahip olan Bişnev Sahaf olduğu görülmektedir. Şubesinde satılık eski plaklar, ikinci el plakçalarlar bulabilirsiniz. İşini hakkıyla yapan çalışanları ve profesyonel kadrosuyla size yardımcı olacaktır. Tabi Bisnev Sahaf sadece satmakla kalmayıp elinizdeki plak ve plakçalarları sizden ücret karşılığı almaktadır. Ankara’ da en çok kullanılan plak türünün 45’lik plak olduğu görülmüştür. Bisnev Sahaf’ta kaliteli ucuz plaklarda bulunmaktadır. Ankara İkinci el plak alan yerler arasında da ilk sıradaki yerini Bisnev Sahaf diğer rakiplerinden büyük bir farkla koruyordur. Özellikle İkinci el plak üzerine uzmanlaşmış kadrosuyla Bisnev Sahaf hem alım da hem satım da size yardımcı olacaktır. Ayrıca ikinci el plak merakınız varsa tam size göre yer olan Bişnev Sahaf’ın isterseniz web sitesi: ankaraikincielkitap.net üzerinden de iletişime geçebilir ya da isterseniz Elvankent’te olan şubesinden yardım alabilirsiniz

hurda kitap

Kitap

Taşınma ve kitaplık boşaltma gibi faaliyetlerinizde kitaplarınız çöp olmasın. Biz onları ihtiyacı olan kullanıcılara ulaştıralım.

İkinci El Kitap
ankara eski dergi

Dergi

Kullanılmayan dergilerinize talibiz. Her çeşit dergi ilgi alamızdadır. Bu işe yaramaz demeyin.

İkinci El Dergi
eski plaklar

Plak

Eski Plak, kaset ve CD’lerinizi değerlendirmek istemez misiniz? Bişnev aracılığıyla plak-gramafon ve radyolar değerleniyor.

İkinci El Plak
ankara ikinci el pul alımı

Pul

Eski ve kullanılamayacak pullar ile ilgileniyoruz. Pullar asla çöp değildir. Onları birlikte değerlendirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi
eski fotoğraflar ankara

Fotoğraf

Eski, kullanılmayan atacağınız resimler çöp olmasın. Bişnev aracılığıyla ilgililere iletilsin.

Daha Fazla Bilgi
antika eşya ankara

Antika

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Çizgi Roman

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Belge – Evrak

Yoğun iş temponuzdan belge ve evraklarınız birikmiş olabilir. Doğaya katabileceğiniz bir iyilik için geri dönüşümü tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Afiş Poster

Afiş ve poster meraklıları için eskimeyen birşeyler sizde bulunuyor olabilir. Gelin birlikte değerlendirelim.

Daha Fazla Bilgi

Ankara'da İkinci El Kartpostal Alan Siteler

Kartpostallar okul öncesi kartpostal, yılbaşı, doğum günü, Osmanlı, kartpostal davetiye gibi pek çok çeşide sahiptir. Firmamız kartpostallarınızı değerlinden almaktadır.

Kartpostallar, yakın bir döneme kadar, yani 2000’lerin başlarına kadar salt iletişim amacıyla olmasa da doğum günü, yılbaşı ya da bayram gibi özel günlerde kullanılmaya devam eden bir mesaj gönderim aracıydı.

Bisnev Sahaf’ta aradığınız ikinci el kartpostalları bulabilirsiniz. Bir kartpostalın genellikle ölçüsü 10×15’tir. Ayrıca kartpostalın bir özelliği daha sağ üst köşeleri pul veya pullar için ayrılmış bölümlerdir.

İkinci El Kartpostal Ankara

İkinci el kartpostal denince akla gelen Bişnev Sahaf Ankara’da tercih edilen bir yerdir. Arama motorunda arattığımızda karşımıza ilk sıralarda Bişnev Sahaf çıkmaktadır. Ankara’da ucuz kartpostal arıyorsunuz Bişnev Sahaf tam size göre bir yer. İkinci el kartpostal satın almak istiyorsanız Bisnev Sahaf gülen yüzlü çalışanları ile size yardımcı olacaktır. Yine tabi ki de satılık eski kartpostal arıyorsanız, uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Pullu kartpostal modellerinde kendinden pul bulunur. Bu sayede ekstra pul aramanıza gerek kalmayacaktır. Sizin ve gönderdiğiniz kişinin arasındaki bağı güçlendirir ve ilişkinize anlam kazandırır. Sevdiklerinize kartpostal göndermek istiyorsanız Bisnev Sahaf’a gidip sevdiklerini mutlu edecek kartpostallar seçebilirsiniz. Osmanlı kartpostalları geçmiş yılları simgeleyen kartpostallardır. Eski kartpostallara bakmak isterseniz Bisnev Sahaf’a gidip görebilirsiniz.

  Profesyonel Hizmet
  +
  Kütüphanemiz
  +
  Yıllık Tecrübe
  Geri Dönüşüme Kazandırılan Kitap
  +
  Kurumsal Müşteri
  Müşteri Yorumları

  Elvankent’teki bu sahaf gerçekten çok uygun fiyatlara ikinci el kitap sağlayabiliyor. Üstelik eski kitaplarımı götürdüğüm zaman yeni ücretsiz kitaplarla takas yapabiliyorum. Ankara’da ikinci el kitap adresi olarak tanımlayabilirim. Teşekkürler.

  Kamil DENİZ
  Kamil DENİZ
  Yazılım Müh.

  Kızılay Olgunlar’da 2. el kitapçılarda bulamadığım inglizce ders kitaplarımı Bişnev sayesinde buldum. Gerçekten tarihi kitaplar var bu kadar geniş bir havuzunun olması inanılmaz. Herkese tavsiye ediyorum.

  İsmail ÇETİN
  İsmail ÇETİN
  Öğrenci

  Ankara’nın en iyi kitapçısı diyebilirim. Her aradığımı anında buluyorum. Oldukça cazip fiyatlar sunuyorlar.

  Mehmet Gürbüz
  Mehmet Gürbüz
  Mühendis

  Pul koleksiyonum için gereken eşsiz pulu burada buldum. Gerçekten cazip bir fiyata da satın aldım. Teşekkür ederim.

  Faruk ÇETİN
  Faruk ÇETİN
  Doktor