Kilo ile Kitap

hurda kitap alan yerler

Ekonomik anlamda son dönemlerde birçok ürünün geri dönüşüme kazandırıldığı görülüyor. Bu ürünlerden bir tanesini de özel bir hammaddeyi içeriğinde barındıran kitaplar oluşturuyor. Kitaplar her ev ve mekânda bazen tozlu raflarda bekletilirken bazen ise çöpe atılabiliyor. Bu durum çok büyük bir kaybı oluşturuyor. Firmamız kilo ile kitap alım alanında Ankara’da faaliyet sunuyor.

Ankara'da Kilo ile Kitap Alma Fiyatları

Kâğıt hammaddesi en değerli hammaddelerden biridir. Ağacın özel şekilde işlenmesi ile kâğıt haline gelmiştir. Bu hammaddenin üretimi büyük bir emek gerektirir. Bu nedenle geri dönüşüme kazandırılması ya da kitap olarak başkalarının ihtiyacını karşılaması çok önemlidir. Firmamız Hurda kitap alan yerler arayışlarınıza profesyonel kadrosu ile hizmet sunuyor. Kitaplarınızı sizlerden alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Bu alanda en kaliteli hizmeti veren firmamız kâğıt hurda kuru üzerinden fiyat alarak sizlere en yüksek fiyatlar üzerinden ödeme yapıyor.

Kilo ile Kitap Fiyatlarımız
* Ortalama Belirlenen Fiyattır
3
 • Her Türlü Kitap
 • Gazete
 • Dergi
 • Kağıt
 • Evrak
Kâğıt Hurdası Kaç TL?
Kâğıt hammaddesinin fiyatını kâğıt hurda kuru üzerinden hesaplayan bir firma ile çalışmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Kâğıt alım ve satımında uzman olan bir firma ile çalışmak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Evlerinizde ve diğer mekânlarınızda bulunan kağıt, defter, kitap, broşür, resim ve buna benzer her türlü ürünü bizlere ulaştırabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurarak konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Ankara'da Kilo ile Kitap Alan Yerler Nerede?
Kitapların değeri para ile ölçülemeyecek kadar özeldir. Ancak kitapların fiyatlarının aşırı yüksek olması çoğu kişinin kitaplarını satmak istemesine sebep oluyor. Bu alanda bazı kitap alıcılarının kitap değerinin çok altında fiyatlar verdikleri görülüyor. Firmamız kilo ile kitap satışı ve alışı işlemlerinde makul şartlarla hizmet sunuyor. Kitap satış ve alış konusunda uzman çalışmalar yapıyor. Sizlerde Ankara ve diğer şehirlerde ikinci el kitap satmak ya da satın almak istiyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Kitap, dergi, afiş, resim, broşür ve buna benzer ürünlerinizi satmak için uzman bir hizmet için bizleri tercih edebilirsiniz.
Geri Dönüşüm Kağıtlar Nasıl Değerlendirilir?
Eskiyen kağıttan yapılma herşeyinizi bize getirerek geri dönüşüm işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bizde geri dönüşüm fabrikalarımızda tekrar kullanılabilir hale getirip doğaya ve çevreye katkı sağlamaktayız.

Kilo ile Kitap Alan Yerler

Kâğıt malzemelerinizi en yüksek fiyattan bizlere satabilirsiniz. Kâğıt, kitap, defter, afiş, broşür ve daha birçok kâğıt ürünlerini sizlerden almaktayız. Geri dönüşüme kazandıracak kâğıt ürünleri bulunuyor ve bu ürünleri verecek yer arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda kilo ile defter satışında da artış gözlemlenmektedir. Bizlerle iletişim kurarak kâğıt hammaddesini satabileceğiniz özel bir adres ile çalışabilirsiniz.

hurda kitap

Kitap

Taşınma ve kitaplık boşaltma gibi faaliyetlerinizde kitaplarınız çöp olmasın. Biz onları ihtiyacı olan kullanıcılara ulaştıralım.

İkinci El Kitap
ankara eski dergi

Dergi

Kullanılmayan dergilerinize talibiz. Her çeşit dergi ilgi alamızdadır. Bu işe yaramaz demeyin.

İkinci El Dergi
eski plaklar

Plak

Eski Plak, kaset ve CD’lerinizi değerlendirmek istemez misiniz? Bişnev aracılığıyla plak-gramafon ve radyolar değerleniyor.

İkinci El Plak
ankara ikinci el pul alımı

Pul

Eski ve kullanılamayacak pullar ile ilgileniyoruz. Pullar asla çöp değildir. Onları birlikte değerlendirebiliriz.

Daha Fazla Bilgi
ikinci el kartpostal

Kartpostal

Biriken kartpostallardan sıkıldıysanız atmayın. Biz değerinden alalım kesenizi güçlendirelim.

İkinci El Kartpostal
antika eşya ankara

Antika

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Çizgi Roman

Evinizde kuytu köşe de kalmış saat, pusula ve benzeri malzemelerinizi alıyoruz ve onları tekrar canlandırıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Belge – Evrak

Yoğun iş temponuzdan belge ve evraklarınız birikmiş olabilir. Doğaya katabileceğiniz bir iyilik için geri dönüşümü tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Afiş Poster

Afiş ve poster meraklıları için eskimeyen birşeyler sizde bulunuyor olabilir. Gelin birlikte değerlendirelim.

Daha Fazla Bilgi
osmanlı eserleri alımı

Osmanlıca Eser

Bir köşede tozlanmış osmanlıca eserler boş yere yer kaplıyorsa biz alıyoruz.

Daha Fazla Bilgi
kullanılmış gazete

Gazete

Atıl şekil de duran eski, yığılmış gazetelerinizden kurtulmak için bize ulaşın geri dönüşüme katkınız olsun.

Daha Fazla Bilgi
eski fotoğraflar ankara

Fotoğraf

Eski, kullanılmayan atacağınız resimler çöp olmasın. Bişnev aracılığıyla ilgililere iletilsin.

Daha Fazla Bilgi

Kilo ile Kitap Ankara

Bu gibi yerlerde temizlik yapmak da oldukça zor olabiliyor. Bütün bu olumsuzlukları yok etmek için kitaplarınızı satabilir, ihtiyacı olan kişilerin bu kitapları okumasını sağlayabilirsiniz.

Sizlerin atmak istediği bu kitapları bulamayan kişilerin var olduğu bir gerçektir. Firmamız bu kitapları okuma adına da geri dönüşüme kazandırıyor.

Bu kitapların raf ve kitaplıklarda durması yerine bu kitabı bir insanın okumasını sağlayabilirsiniz. Okul çağındaki çocuklarınızın ders yılı içinde okudukları kitap ve kullandıkları defterler bir yıl sonra eski kitap ve defterler haline geliyor. Ev temizliğinde bu kitapları çöpe atmak yerine satarak karşılığında nakit alabilirsiniz.

Eski defter kitap kilosu ne kadar 2022 sorularınıza cevap almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Geri dönüşüm alanında profesyonel bir destek almak için bizleri tercih edebilirsiniz. İkinci el kitapların tamamı oldukça değerlidir. Ancak ev ortamında ya da diğer mekânlarda çok sayıda kitap olması, yaşam alanlarımızı daraltabiliyor.

Müşteri Yorumları

Elvankent’teki bu sahaf gerçekten çok uygun fiyatlara ikinci el kitap sağlayabiliyor. Üstelik eski kitaplarımı götürdüğüm zaman yeni ücretsiz kitaplarla takas yapabiliyorum. Ankara’da ikinci el kitap adresi olarak tanımlayabilirim. Teşekkürler.

Kamil DENİZ
Kamil DENİZ
Yazılım Müh.

Kızılay Olgunlar’da 2. el kitapçılarda bulamadığım inglizce ders kitaplarımı Bişnev sayesinde buldum. Gerçekten tarihi kitaplar var bu kadar geniş bir havuzunun olması inanılmaz. Herkese tavsiye ediyorum.

İsmail ÇETİN
İsmail ÇETİN
Öğrenci

Ankara’nın en iyi kitapçısı diyebilirim. Her aradığımı anında buluyorum. Oldukça cazip fiyatlar sunuyorlar.

Mehmet Gürbüz
Mehmet Gürbüz
Mühendis

Pul koleksiyonum için gereken eşsiz pulu burada buldum. Gerçekten cazip bir fiyata da satın aldım. Teşekkür ederim.

Faruk ÇETİN
Faruk ÇETİN
Doktor
kiloyla kitap alan yerler ankara
kilo ile kitap fabrikası

Kilo ile Kitap Satışı

Kitaplar en önemli bilgi kaynaklarıdır. Ancak bir kitabı bir kez okuduktan sonra bizler için değeri kalmayacaktır. Firmamız kilo ile kitap alan yerler Ankara alanında en kaliteli çalışmalar yapıyor. Sizlerde bulunan eskimiş kitapları sizden alarak karşılığında nakit ücret ödüyor. Hurda kâğıt ücretini hesaplayarak sizlere kilo karşılığında parayı takdim ediyor. Sizlerde bu alanda Ankara’da hizmet almak için kâğıt satın alın yerler arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

  Hurda Kitapları Geri Dönüşüme Kazandırın

  Hurda olan her ürün değerlidir. Kitap ise hurda objeler arasında en değerli olandır. Her kitap bir dünyayı yansıtır. Bu nedenle okunmamış olan bir kitap, öğrenilmeyen bir gerçeği ortaya koyar.

  Ancak zaman içinde kitapların eskimesi ya da farklı sebeplerden ötürü atılmak isteniyor. Bu durumu engellemek isteyen kişiler kilo ile kitap satmak isteyebiliyor. Zamanında oldukça yüksek ücret ödeyerek satın almış olduğunuz kitapları bizlere satabilirsiniz.

   Firmamız kitaplarınızın değerini sizlere anında ödüyor. Ankara genelinden bizlerle iletişi m kurarak kâğıt hurda, defter ve kitapları nakite çevirebilirsiniz.

  Toplu kitap satmak istiyorum diyor ve bu alanda uzman bir firmadan hizmet almak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Bizlere telefon ile ulaşarak daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

  Kitaplıklarınızda bulunan kitapları satarak karşılığında nakit para alabilirsiniz. Kitaplarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da başkalarının okumalarını sağlamak için güvenilir bir hizmet arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz.

  Profesyonel Hizmet
  +
  Kütüphanemiz
  +
  Yıllık Tecrübe
  Geri Dönüşüme Kazandırılan Kitap
  +
  Kurumsal Müşteri